Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12811.4

DK12811-4
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12811.4
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште46 мм
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12811.4 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2749 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:46 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
5,190.00den
3,633.00den
1014 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.12811.4