Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12270.1

DK12270-1
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12270.1
Податоци за часовник
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 33 mm
Боја на РемчеБела
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12270.1 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2741 Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:33 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Бела, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
1,890.00den
945.00den
13 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.12270.1