Menu
Your Cart

Casio WS-1100H-2A

WS-1100H-2A
Нема на залиха
Casio WS-1100H-2A
Податоци за часовник
ПолУнисекс
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште 43 mm
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio WS-1100H-2A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2703 Пол:Унисекс, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:43 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сина, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
3,990.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
3 Прегледи
Ознаки: casio, ws-1100h-2a