Menu
Your Cart

Casio Sheen SHE-3806D-7A

SHE-3806D-7A
SHE-3806D-7A
-40 % Нема на залиха
SHE-3806D-7A
SHE-3806D-7A
Casio Sheen SHE-3806D-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Вид на камен Swarovski Kristal
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio Sheen SHE-3806D-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3322 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:40%-Попуст, Големина на Кукиште:40 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Вид на камен:Swarovski Kristal, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
9,590.00den
5,754.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
509 Прегледи
Ознаки: casio, she-3806d-7a sheen