Menu
Your Cart

Casio MTP-B125M-2A

MTP-B125M-2A
. -40 %
Casio MTP-B125M-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-B125M-2A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3075 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:41 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
6,790den
4,074den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1321 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-b125m-2a