Menu
Your Cart

Casio Edifice EFR-527D-2AV

EFR-527D-2AV
EFR-527D-2AV
EFR-527D-2AV
-30 % Нема на залиха
EFR-527D-2AV
EFR-527D-2AV
EFR-527D-2AV
Casio Edifice EFR-527D-2AV
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште41 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFR-527D-2AV -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 786 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:41 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
8,790.00den
6,153.00den
1014 Прегледи
Ознаки: casio, edifice, efr-527d-2av