Menu
Your Cart

ALKA AB1600

Sna1600
Sna1600
-20 %
Sna1600
Sna1600
ALKA AB1600
Податоци за Накит
Боја на НакитСребрена
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
ALKA AB1600 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3236 Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,290.00den
1,032.00den
527 Прегледи
Ознаки: alka, ab1600